Get Adobe Flash player

Biuro Rachunkowe
Doradztwo Podatkowe
Helena Siębor

ul. Wałowa 51
44-300 Wodzisław Śl.

tel: 32 455 66 46
32 454 70 83
32 454 70 87

e-mail: biuro@siebor.pl

O firmie

Biuro Rachunkowe Doradztwo Podatkowe Helena Siębor specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie doradztwa podatkowego, księgowości, obsłudze kadrowo płacowej. Obsługiwane przez nas podmioty gospodarcze reprezentujemy przed organami podatkowymi, ZUS i PFRON. Z powodzeniem świadczymy również usługi związane z przekształceniami spółek oraz przygotowywaniem wniosków układowych do sądu w części finansowej. Nie jest nam obca specyfika księgowa klubów sportowych ekstraklasy, firm działających w strefie ekonomicznej a także ZPChR.

Działamy na rynku od 1992 roku. Przez ten czas wzbogaciliśmy się nie tylko o duże doświadczenie, ale także o grono zadowolonych z naszych usług Klientów. Zatrudniamy powyżej 50 osób, a nasza załoga to Zespół Doradców Podatkowych, licencjonowanych księgowych z uprawnieniami Ministra Finansów oraz prawników.

Kierujemy się wartościami nadrzędnymi, o których w naszej pracy nie wolno zapominać, takich jak wysoka jakość i odpowiedzialność. W trosce o zaufanie naszych klientów, przestrzegamy poufności i dokładamy staranności w wykonywaną pracę.
 

projekt i wykonanie: euforiastudio

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij